Telefon
WhatsApp

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, ürünlerimizi satın aldıktan sonra, satış sonrası destek birimimizi 0216 518 03 00 numaralı telefon üzerinden arayarak, satın almış olduğunuz ekipman ve adres bilgileriniz ile birlikte kurulum talebini iletmenizdir.

Ürünlerinize fiyat garantisi veriyor musunuz?

Evet, Demir gezegen yurt çapındaki tüm bayilerinde aynı fiyatı garanti eder, fiyatlarımız müşteriye yada aldığı adede göre değişiklik göstermez.

Nasıl bayi olurum ?

Bayi olmak için gerekli şartları +90 216 518 03 00 numaralı telefondan arayarak öğrenebilirsiniz

Nasıl servis talebinde bulunabilirim ?

Servis talepleriniz için makinayı satın aldığınız bayiden veya +90 216 518 03 00 numaralı telefondan randevu alabileceğiniz gibi, acil durumlarda +90 541 369 10 33 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

Satın aldığımız ürünlerle ilgili eğitim veriyor musunuz?

Elbette veriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, ürünlerimizi satın aldıktan sonra satış sonrası destek birimimizden 0216 518 03 00 numaralı telefon üzerinden satın almış olduğunuz ekipman ve adres bilgileriniz ile birlikte almak istediğiniz eğitimin yer ve zaman talebini iletmenizdir.

Makinalarınız Leasing kredisi ile kiralamaya uygun mu?

Evet ithal ettiğimiz iş makinalarının tamamına, ataşmanların ise bir kısmına finansal kiralama yöntemi ile sahip olunabilir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak ve hangi ürünlerimizin %1 KDV avantajından faydalandığı konusunda bilgi sahibi olmak için 0216 518 03 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

Evet. Yurtiçinde finansal kiralama yöntemi dışında satın alınan ve özel sipariş ile yurt dışından getirtilmeyen tüm ekipmanlarımız kullanılmadıkları sürece paketleri açılmış olsa bile koşulsuz iade edilebilir.

Takas seçeneğimiz var mı?

Elbette. 2 el birimimizin elinizdeki ekipmana yapacağı ekspertizden sonra takas seçeneğiniz olacaktır.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

TEKLİF FORMU