Telefon
WhatsApp

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, ürünlerimizi satın aldıktan sonra satış sonrası destek birimimizden 0216 518 03 00 numaralı telefon üzerinden satın almış olduğunuz ekipman ve adres bilgileriniz ile birlikte kurulum talebini iletmenizdir.

satın aldığımız ürünlerle ilgili eğitim veriyor musunuz?

Elbette veriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, ürünlerimizi satın aldıktan sonra satış sonrası destek birimimizden 0216 518 03 00 numaralı telefon üzerinden satın almış olduğunuz ekipman ve adres bilgileriniz ile birlikte almak istediğiniz eğitimin yer ve zaman talebini iletmenizdir.

Makinalarınız Leasing kredisi ile kiralamaya Uygunmu?

Evet ithal ettiğimiz işmakinalarının tamamına ataşmanlarınsa bir kısmına finansal kiralama yöntemi ile sahip olunabilir. bu konu hakkında bilgi almak ve hangi ürünlerimizin %1 kdv avantajında faydalandığı konusunda bilgi sahibi olmak için 0216 518 03 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri iade imkânım var mı?

evet .Yurtiçinde finansal kiralama yöntemi dıışında satın alınan ve özel spariş ile yurt dışından getirtilmeyen tüm ekipmanlarımız kullanılmadıkları sürece paketleri açılmış olsa bile koşulsuz iade edilebilir.

Takas seçeneğimiz varmıı?

Elbette. 2 el birimimiz elinizdeki ekipmana yapacağı ekspertizden sonra takas seçeneğiniz olacak.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

TEKLİF FORMU